Legoland Niemcy – najlepszy nocleg

Bardziej niz samym Legolandem bylam podekscytowana hotelami, w ktoych sie zatrzymalismy!!

Oczywiscie opcji noclegowych w okolicy Legolandu jest cale mnostwo! My wybralismy hotele w Legoland Holiday Village. Hotele, urządzone w stylu Lego! Wow!

Podczas pierwszego pobytu nocowaliśmy w Pirackiej Wyspie.

Legoland Germany, Pirate Island hotel

Pokoje sa niesamowite! Tapety Lego, karnisze w stylu klocków lego, posciel Lego, wszystko Lego. Sypialnia rodziców jest oddzielona od części dziecięcej, w której znajduje się piętrowe łóżko w kształcie łodzi i pudelko klockow Lego. Wyobrażam sobie, że pobyt w takim miejscu może być spełnieniem dziecięcych marzeń.

Legoland Germany, Pirate Island hotel

W czerwcu 2021 r. zostały oddane do użytku – uwaga, uwaga! – noclegi w wiosce Ninjago!! Pojechaliśmy drugi raz do Legolandu, glownie po to, aby sie tam zatrzymac. Same budynki wyglądają bardzo fajnie. Pokoje wyłożone są tapetami Ninjago i tematycznymi dekoracjami. Dla dzieci (i dla mnie) była to nie lada atrakcja! Po prostu wchodzicie do świata Ninjago City.

W pokojach nie ma serwisu kawowego, ale na recepcji mozna go zamowic (za darmo).

To co bardzo mi się podobało w Legoland Holiday Village to mnostwo swietnych placów zabaw. Przy dobrej pogodzie, do późnego wieczora dzieci mogą się bawić na dworze. Nam niestety pogoda nieco pokrzyżowała plany więc wieczorami dzieci układały klocki w pokoju, jednak wszystkie place zabaw wyglądały bardzo zachęcająco!

Legoland Niemcy, Ninjago hotel
Legoland Niemcy, Ninjago hotel

Do samego Legolandu z wioski idzie się spacerem 5-10 minut.

Jedzenie: niestety nie powala. Jest dosyc drogie. Gigantyczne porcje raczej niezdrowego jedzenia. Mozna tam zjesc raz, ale warto tez zabrac troche swojego prowiantu.

Podczas jednego z pobytów opuszczaliśmy Legoland w środku nocy. Otrzymaliśmy na recepcji olbrzymie śniadania na drogę! Warto zapytac o nie wieczorem przed wyjazdem.

Cena noclegu w hotelu Ninjago i na Pirackiej wyspie Lego?

Tanio nie jest. Zdecydowanie nie jest.

W kwietniu 2022 roku za 3 noce w hotelu Pirate Island dla 4 osób (2 doroslych, 6 latek i 3 latek), ze sniadaniem i 2 dniowym biletem wstępu do Legolandu zaplacilismy 1285 EUR. Sporo…

W październiku 2022 za 2 noce w Ninjago Quarter, ze śniadaniem zapłaciliśmy 912 EUR. Tym razem bez biletów do Legolandu, poniewaz po naszym pierwszym pobycie zrobiliśmy upgrade i za niewielka cene kupiliśmy annual pass, uprawniający nas do darmowego wstępu przez cały rok.

Legoland Niemcy
Legoland Niemcy

Leave a Reply